NEWS / Iversen: Mój terminarz był za bardzo napięty

13.03.2019 / Żużel


Iversen: Mój terminarz był za bardzo napięty

Niels-Kristian Iversen liczy, że rezygnacja z występów w brytyjskiej SGB Premiership przełoży się na wyniki w cyklu Grand Prix oraz ligach w Szwecji oraz Polsce.


- Miałem ciężki miniony rok w King's Lynn. Drużyna radziła sobie świetnie. Naprawdę było wspaniale być jej częścią. Mieliśmy dobry sezon. Po prostu przegraliśmy tytuł w finale, co oczywiście było rozczarowaniem - wyznał Iversen dla oficjalnego serwisu Grand Prix. - Miałem bardzo napięty sezon i sporo się ścigałem. Nie byłem w pełni sprawny przez jego większość i to sprawiało wiele trudności. Odczuwałem to zwłaszcza na technicznych torach angielskich, na których nie robiłem tego, co chciałem z powodu urazu - podkreślił Skandynaw. - Zawsze jest łatwiej jeździć w czterech ligach, gdy masz 25 lat. Lecz kiedy masz 30 jest o wiele trudniej. Potrzebujesz nieco więcej odpoczynku między meczami, by utrzymać się na wysokim poziomie - zaznaczył Duńczyk. - Mój terminarz był za bardzo napięty i nie mogłem wykorzystać czasu na odpoczynek pomiędzy zawodami. Zamierzam to osiągnąć, patrząc jak rok wyglądał będzie bez Anglii. Kiedy poczuję taką potrzebę, zawsze dam radę wrócić - deklaruje Iversen. (za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny