NEWS / Huckenbeck uzupełnił kadrę "Gwiazd"

26.02.2016 / Żużel


Huckenbeck uzupełnił kadrę "Gwiazd"

Kai Huckenbeck został nowym zawodnikiem King's Lynn Stars - poinformował oficjalny serwis klubu z hrabstwa Norfolk.

Dla niemieckiego żużlowca będzie to dopiero pierwszy rok jazdy w Elite League.


Dzień wcześniej krótkoterminową umowę z "Gwiazdami" zawarł również Niels-Kristian Iversen. Duńczyk w zespole z Norfolk Arena zastąpi Australijczyka Troya Batchelora, który w grudniu złamał ramię podczas treningu na motocross i potrzebuje więcej czasu na rehabilitację.

Skandynaw na brytyjskich torach planuje startować tym razem tylko przez miesiąc, do czasu, kiedy ruszy nowy sezon zmagań w cyklu Grand Prix. Inauguracja walki o indywidualne mistrzostwo świata nastąpi 30 kwietnia w słoweńskim Krsko.

Oprócz Huckenbecka i Iversena w ekipie "Gwiazd" będą ścigać się również Australijczyk Rory Schlein, Duńczyk Mads Korneliussen, Robert Lambert, Lewis Rose, Carl Wilkinson i Simon Lambert.

Żużlowcy King's Lynn nowy sezon rozpoczną 24 marca spotkaniem przed własną publicznością przeciwko The Lakeside Hammers. Dzień później obie drużyny zmierzą się ze sobą na torze "Młotów".

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny