NEWS / Hernanes: Musimy być w pełni skoncentrowani

23.09.2016 / Włochy


Hernanes: Musimy być w pełni skoncentrowani

Juventus Turyn zagra na wyjeździe z US Citta di Palermo w sobotnim meczu 6. kolejki włoskiej Serie A. Hernanes, pomocnik "Starej Damy", podkreślił, że jego zespół musi do każdego spotkania podchodzić z odpowiednią motywacją.


Mistrzowie Włoch w weekend przegrali na wyjeździe z Interem Mediolan. W środę pokonali przed własną publicznością Cagliari 4:0 i awansowali na pozycję lidera.

- Wiele osób mówiło, że porażka z Interem może nam posłużyć i będziemy mieli po niej serię zwycięstw. Nie jestem przekonany, czy takie podejście do sprawy jest odpowiednie. Uważam przede wszystkich, że tutaj chodziło o naszą grę i jeśli nie podejdzie się do meczu z odpowiednią determinacją, to wtedy nie można wygrać - powiedział Hernanes, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Potrzebowaliśmy właściwej reakcji po tamtym spotkaniu i to nam się udało. Trener Allegri przygotował nas w odpowiedni sposób do ostatniego meczu. My wypełniliśmy jego założenia i dało to bardzo dobry efekt - ocenił Brazylijczyk.

- Musimy być tak samo zmotywowani także na nasz kolejny mecz. Jeśli nie będziemy w pełni skoncentrowani, to wtedy ryzykujemy, że zostaniemy ukarani - podkreślił.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny