NEWS / Hampel: Końcówka była bardzo nerwowa

19.06.2017 / Żużel


Hampel: Końcówka była bardzo nerwowa

Jarosław Hampel rozpoczął słabo niedzielne spotkanie spotkanie w Toruniu, bowiem zajął czwarte miejsce w swoim pierwszym wyścigu, ale później w czterech kolejnych biegach był już mocnym ogniwem Falubazu Zielona Góra, który wygrał na Motoarenie 46:44.


Siedmiokrotni mistrzowie Polski, którzy wywalczyli również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, awansowali po piątym w sezonie zwycięstwie na drugą pozycję w tabeli PGE Ekstraligi. - To był bardzo trudny, być może nawet najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Można powiedzieć, że to gospodarze dyktowali warunki przez cały mecz. O wszystkim zadecydowała bardzo nerwowa końcówka - przyznał Hampel w rozmowie z oficjalnym serwisem Falubazu. - Wszyscy widzieliśmy co się działo na torze i nie chciałbym tego komentować. O wszystkim zadecydowały ostatnie biegi i to najważniejsze dla kibiców. Oni to kochają, szczególnie jeśli takie końcówki kończą się zwycięstwem - podkreślił wychowanek Polonii Piła, który zwyciężył w dwóch ostatnich swoich wyścigach. - Popełniłem jakąś pomyłkę, ale z takimi mocnymi zawodnikami nie jest łatwo zaczynać od mocnego uderzenia. Szarpaliśmy ten wynik co chwilę, no i końcówkę pojechaliśmy po naszej myśli - podsumował Hampel, który zakończył zawody popisową mijanką Jepsena Jensena przy bandzie na ostatnim łuku. (za falubaz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny