NEWS / Giroud: Miałem nadzieję, że wkrótce strzelę gola

09.11.2018 / Liga angielska


Giroud: Miałem nadzieję, że wkrótce strzelę gola

Chelsea Londyn pokonała na wyjeździe BATE Borysów 1:0 i jest liderem grupy L Ligi Europy z kompletem 12 punktów. Olivier Giroud, strzelec gola dla "The Blues", powiedział, że nie było łatwo o zwycięstwo na Białorusi.


- Kiedy nie wykorzystujesz stworzonych sytuacji, to zawsze narażasz się, że rywal cię może za to skarcić. Rywale bronili się bardzo głęboko i trudno było nam znaleźć rozwiązanie i wolne przestrzenie między ich formacjami - powiedział Giroud, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. - Na koniec jesteśmy zadowoleni, bo zdobyliśmy trzy punkty, a chcemy zakończyć rywalizację w grupie na pierwszy miejscu, a graliśmy z bardzo dobrym przeciwnikiem. Rywale bardzo dobrze się bronili i byli niebezpieczni z kontrataku - dodał francuski napastnik. Dla reprezentanta "Les Bleus" zwycięska bramka była pierwszym trafieniem od jego gola w starciu z Liverpoolem pod koniec poprzedniego sezonu. - Miałem nadzieję, że wkrótce strzelę gola, bo późno wróciłem po mistrzostwach świata i brakowało mi trochę efektywności oraz szczęścia. Zawsze trzeba jednak ciężko pracować i wierzyć w siebie. To było dobre dośrodkowanie Emersona i musimy częściej takie akcje przeprowadzać - stwierdził.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny