NEWS / Gapiński złamał obojczyk i czeka go operacja

13.06.2019 / Żużel


Gapiński złamał obojczyk i czeka go operacja

Tomasz Gapiński złamał obojczyk podczas półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski - poinformowała Ostrovia na swojej oficjalnej stronie. 37-letni żużlowiec legitymował się najwyższą średnią w tym sezonie w zespole z Wielkopolski.


Gapiński upadł już w swoim pierwszym starcie, na wyjściu z pierwszego wirażu. W szczycie łuku pociągnęło Przemysława Pawlickiego, który wytrącił z rytmu jazdy reprezentanta ostrowskiego klubu. Gapiński zahaczył o dmuchaną bandę i bardzo nieładnie upadł na tor. Pawlicki został wykluczony z powtórki wyścigu. Poszkodowany nie był jednak zdolny do kontynuowania zawodów.Na torze pojawiła się karetka i choć zawodnik Arged Malesa TŻ Ostrovia podniósł się o własnych siłach, to grymas bólu na twarzy sugerował, że nie skończyło się tylko na strachu. Wychowanek Polonii Piła pojechał więc do szpitala na badania. Gapiński poinformował później za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że doznał wieloodłamowego złamania obojczyka z przemieszczeniem i czeka go operacja.- Bardzo nas zmartwiła kontuzja Tomasza. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Z naszej strony zrobimy wszystko, aby zawodnik miał jak najlepszą opiekę lekarską i mógł jak najszybciej wracać do pełni sił - podkreślił Radosław Strzelczyk, prezes klubu z Wielkopolski.(za tzostrovia.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny