NEWS / Ellis: Czuję progres i moim celem jest sam szczyt

15.03.2020 / Żużel


Ellis: Czuję progres i moim celem jest sam szczyt

Adam Ellis zamierza powalczyć w najbliższej przyszłości o możliwość udziału w zmaganiach cyklu Grand Prix. Dwukrotny mistrz Wielkiej Brytanii z drużyną Swindon Robins był już rezerwowym reprezentacji Anglii podczas turnieju Speedway of Nations.


- Nie jeżdżę po to, aby być w miejscu, w którym teraz jestem. Każdy, kto ściga się na żużlu, chce być na szczycie - wyznał Ellis w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix. - Kiedy po raz pierwszy przyjechałem do Wielkiej Brytanii w wieku szesnastu lat ludzie mówili, że za pięć lat będę robił to i tamto. To się tak nie potoczyło, ale ja wciąż czuję coroczny progres. Będzie cudownie jeśli w tym sezonie eksploduję do poziomu światowego. Robię wszystko, aby tak się stało - podkreślił Brytyjczyk. - Mój cel to dostać się na szczyt. Próbuję wszystkiego. Cele nie zmieniły się od szesnastego roku życia. Oczywiście każdy żużlowiec chce jeździć w cyklu i zostać mistrzem świata. Wiem jednak, że takie rzeczy nie zdarzają się w jeden wieczór - podsumował Ellis. (za speedwygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny