NEWS / Elitserien: Skuteczny Pawlicki, duży komplet Ljunga, Masarna lepsza od beniaminka

15.05.2018 / Żużel


Elitserien: Skuteczny Pawlicki, duży komplet Ljunga, Masarna lepsza od beniaminka

Masarna Avesta pokonała na własnym torze Vastervik Speedway 48:42 w najbardziej zaciętym wtorkowym meczu drugiej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Gościom nie pomogła wyśmienita postawa Petera Ljunga, który w sześciu biegach był poza zasięgiem rywali, zdobywając aż osiemnaście punktów.


Po osiem "oczek" dla beniaminka wywalczyli Grzegorz Zengota i Peter Kildemand.Bardzo słabo spisali się Oskar Fajfer i Bartosz Smektała. Obaj w sumie odjechali pięć wyścigów i w każdym z nich zamykali stawkę. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Przemysław Pawlicki. Wychowanek Unii Leszno zapisał na swoim koncie dziesięć punktów. Po dziewięć "oczek" zgromadzili Kim Nilsson i Brytyjczyk Tai Woffinden. Osiem punktów dorzucił Linus Sundstroem, a siedem Adrian Cyfer, który startując z pozycji rezerwy wygrał dwa z trzech swoich wyścigów. Podopieczni Andreasa Sundina po tej wygranej przesunęli się na szóste miejsce w tabeli, natomiast beniaminek doznał pierwszej porażki i spadł na czwartą lokatę w klasyfikacji.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny