NEWS / Elitserien: Mistrz za mocny dla "Indian", skuteczny Buczkowski, komplet Jepsena Jensena

15.05.2018 / Żużel


Elitserien: Mistrz za mocny dla "Indian", skuteczny Buczkowski, komplet Jepsena Jensena

Indianerna Kumla uległa przed własną publicznością Smedernie Eskilstuna 35:55 w drugim meczu drugiej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Obrońców tytułu do drugiego w sezonie zwycięstwa poprowadził niespodziewanie Michael Jepsen Jensen.


Duńczyk pięciokrotnie ustawiał się pod taśmą i pięciokrotnie był najszybszy, zdobywając komplet piętnastu punktów. Tylko "oczko" mniej wywalczył Fredrik Lindgren. Najskuteczniejszy zawodnik PGE Ekstraligi wygrał cztery z pięciu swoich biegów. Dziewięć punktów dorzucił Krzysztof Buczkowski, który był najszybszy w dwóch z czterech swoich wyścigów. Wśród gospodarzy najlepiej radził sobie Vaclav Milik. Czech w sześciu próbach zgromadził dwanaście punktów. Dziesięć "oczek" w sześciu biegach zapisał na swoim koncie Piotr Protasiewicz. Bardzo słabo wypadł Adrian Miedziński. Wychowanek klubu z Torunia trzykrotnie ukończył swoje wyścigi na końcu stawki. "Indianie" doznali w ten sposób drugiej porażki i spadli na siódme miejsce. "Kowale" natomiast po drugiej wygranej przesunęli się na drugą lokatę w tabeli.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny