NEWS / Dudek przejdzie operację ręki w Barcelonie

13.09.2018 / Żużel


Dudek przejdzie operację ręki w Barcelonie

Patryk Dudek leci do Barcelony, gdzie w piątek przejdzie operację zespolenia złamanej kości prawej ręki - poinformował oficjalny serwisu Falubazu Zielona Góra.


Indywidualny wicemistrz świata kontuzji doznał po upadku w jedenastym biegu meczu Dackarny Malilla z Vaestervik Speedway w półfinale Elitserien. Wychowanek ekipy z Grodu Bachusa nie opanował motocykla na wirażu i zahaczył o tylne koło Petera Ljunga, mocno uderzając o nawierzchnię toru. Uczestnik cyklu Grand Prix opuścił obiekt w karetce. - Prześwietlenie potwierdziło odczucia, że złamaniu uległo ramię. Po konsultacjach z lekarzami, Patryk postanowił, że dalsze leczenie odbędzie się w Barcelonie - ujawnił Krystian Plech.- Operacja odbędzie się pod okiem jednego z najlepszych specjalistów, który opiekuje się wieloma zawodnikami sportów motorowych. Po zabiegu zapadną kolejne decyzje i po konsultacjach podejmiemy kolejne kroki w sprawie przebiegu leczenia. Na obecną chwilę powrót Patryka na tor w tym sezonie jest mało prawdopodobny - dodał menedżer indywidualnego wicemistrza świata. (za falubaz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny