NEWS / Dudek: Nie dało się jechać po zewnętrznej

10.06.2019 / Żużel


Dudek: Nie dało się jechać po zewnętrznej

Patryk Dudek wywalczył dziewięć punktów w Częstochowie, ale Stelmet Falubaz przegrał z forBET Włókniarzem 39:51 i nie obronił punktu bonusowego. Siedmiokrotni mistrzowie Polski pozostali w ten sposób na trzeciej lokacie w tabeli rozgrywek PGE Ekstraligi.


- Przyjechaliśmy tu po trzy punkty i do biegów nominowanych mieliśmy na to szanse. Szkoda tego meczu, teraz trzeba na spokojnie przeanalizować co się stało - wyznał Dudek dla oficjalnego serwisu Falubazu. - W pierwszej części rundy zasadniczej zbudowaliśmy sporą przewagę na innymi zespołami, więc myślę, że wpadka nic nie zmieni. Dużo w ustawieniach motocykla nie zmienialiśmy. Przede wszystkim trzeba było wygrywać starty i jechać środkiem toru. Trzeba było uważać na dziury, przez które paru zawodników straciło punkty - podkreślił uczestnik cyklu Grand Prix. - Nie dało się jechać po zewnętrznej. Jeśli chodzi o tor, to mi osobiście nie przeszkadzają dziury i przyczepniejsze nawierzchnie. Jednak uważam, że nie zawsze jest pilnowane jak tory są przygotowane pod względem regulaminowym. Tor był ok, ale jest regulamin zgodnie z którym takiego toru nie można robić - podsumował Dudek. (za falubaz.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny