NEWS / Drabik: Zawody były dość okazałe i atrakcyjne

18.09.2018 / Żużel


Drabik: Zawody były dość okazałe i atrakcyjne

Maksym Drabik wywalczył czternaście punktów dla Betard Sparty Wrocław, która pokonała forBET Włókniarzem Częstochowa 51:39 w pierwszym meczu o brązowy medal rozgrywek PGE Ekstraligi.


Rewanż odbędzie się w najbliższą niedzielę. Drabik na Stadionie Olimpijskim w stolicy Dolnego Śląska pięciokrotnie ustawiał się pod taśmą i tylko Matej Żagar w pierwszym z nominowanych wyścigów znalazł sposób na pokonanie indywidualnego mistrza świata juniorów. - Przede wszystkim gratulacje dla drużyny z Częstochowy i wielkie brawa, bo myślę że zawody były dość okazałe i atrakcyjne. Miałem okazję obejrzeć kilka biegów i rzeczywiście wyglądały świetnie - przyznał Drabik dla oficjalnego serwisu czterokrotnych mistrzów Polski. - Ten tor stwarzał sporo perspektyw do ścigania, więc mogliśmy zrobić na nim wszystko. Klimat jak zawsze świetny na Olimpijskim, kibice dopisali więc już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu i kolejnych zawodów tutaj - zadeklarował wychowanek "Lwów". - Na tę chwilę koncentrujemy się na przyszłym tygodniu. Mamy trochę błędów do poprawy, bo mieliśmy kilka mankamentów. Będziemy pracowali na treningach. Mamy połowę tygodnia dla siebie na relaks, a z drugiej strony czas na testy naszych silników - podsumował Drabik. (za wts.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny