NEWS / Dobrucki: Stworzyliśmy kapitalne widowisko

18.09.2018 / Żużel


Dobrucki: Stworzyliśmy kapitalne widowisko

Menedżer Betard Sparty Wrocław Rafał Dobrucki nie krył satysfakcji po zwycięstwie nad forBET Włókniarzem Częstochowa 51:39 w pierwszym meczu o brązowy medal rozgrywek PGE Ekstraligi.


Rewanż odbędzie się w najbliższą niedzielę. - Dziękujemy za walkę i gratulacje dla Częstochowy, bo naprawdę stworzyliśmy kapitalne widowisko. Myślę, że kilka biegów można naprawdę pokazywać jak się jeździ na żużlu, jak się jeździ parą - przyznał Dobrucki dla oficjalnego serwisu klubu ze stolicy Dolnego Śląska. - Ostatni wyścig już chyba dopełnił wszystkiego, więc to bardzo cieszy. Mieliśmy trzech wyraźnych liderów. Kapitalnie pojechał Maksym Drabik, poza jednym straconym punktem można powiedzieć, że komplet, no i kapitalna jazda z Maksem Fricke. Tai Woffinden wrócił do nas i też jest w dobrej formie. Widać dobrze przepracowany okres. Błędy w sprzęcie zostały wyeliminowane. Maciej Janowski kapitalnie - komplementował swoich podopiecznych opiekun ubiegłorocznych wicemistrzów Polski. - Patryk Wojdyło dołożył ważny punkt w biegu młodzieżowym i zaprezentował się dobrze. Gleb Czugunow, który może nie zdobył oszałamiającej liczby punktów, ale pojechał świetne wyścigi. Drużyna ma cel, wie o co jedziemy i to fajnie funkcjonuje, także bardzo się cieszę i dziękuje chłopakom za walkę - podsumował Dobrucki. (za wts.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny