NEWS / Djurdjević: Nadal czuję wsparcie na ulicach Poznania

11.10.2018 / Ekstraklasa


Djurdjević: Nadal czuję wsparcie na ulicach Poznania

- Moja praca w Lechu jest wielowymiarowa, czyli jest nowa zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym - wyznał Ivan Djurdjević dla oficjalnego serwisu siedmiokrotnych mistrzów Polski.


Serb pięć miesięcy temu został wybrany pierwszym trenerem "Kolejorza", który po jedenastu kolejkach nowego sezonu zajmuje siódme miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. - Dobry start zespołu, a później seria porażek, także pokazały, że w tym wszystkim trzeba znaleźć trochę pokory. Przyszedł gorszy moment, ale zarówno ja, jak i zespół, radzimy sobie z nim. To wszystko jest dla mnie cenną nauką i zbieraniem doświadczenia - stwierdził opiekun zespołu z Wielkopolski. - Należy zauważyć, że w meczach, w których przegrywaliśmy, nie byliśmy aż tak słabi. Dobry początek w spotkaniu z Wisłą, gra do końca w starciu w Lubinie, pojedynek z Piastem Gliwice, w którym wynik był niezadowalający, ale w pierwszych czterdziestu pięciu minutach gra wyglądała naprawdę dobrze. Jednak wokół Lecha często się powtarza, że nie liczą się liczby, tylko sam wynik - żalił się Serb. - Jestem zadowolony z tego, że drużyna zawsze walczy do końca. Tak było we wszystkich meczach, poza tym z Legią. Jako szkoleniowiec muszę patrzeć trochę dalej niż na wynik, muszę doceniać samą pracę zespołu. Wiem, w jakim klubie pracuję. Kibice Lecha są bardzo wymagający. Nadal czuję wsparcie na ulicach Poznania - zaznaczył trener Lecha. - Zawsze można mieć jakieś plany, ale jednak to tylko sport i bardzo często ten plan jest weryfikowany. Kiedy pracowałem z rezerwami nie miałem aż takiej styczności z urazami. Możliwe, że wpływ na to mają walka o wyższe cele i stres z tym związany. Wchodzę w zupełnie nową grupę ludzi i ja też potrzebuję czasu, żeby ich poznać, a piłkarze potrzebują czasu, żeby poznać metody nowego sztabu szkoleniowego - podsumował Djurdjević. (za lechpoznan.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny