NEWS / Dariusz Formella: Przepaść między pierwszą ligą a ekstraklasą nie jest tak duża

23.09.2016 / Ekstraklasa


Dariusz Formella: Przepaść między pierwszą ligą a ekstraklasą nie jest tak duża

- Arka słabo zaczęła sezon, bo przegrała w Niecieczy. Potem jednak odpalili, wygrywali wszystko u siebie, pokonali Legię na wyjeździe. Okazuje się, że przepaść między pierwszą ligą a ekstraklasą nie jest tak duża - powiedział skrzydłowy Lecha Poznań, Dariusz Formella przed meczem z Arką Gdynia.


Kolejorz po 9. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje ósme miejsce. Jak do tej pory zespół prowadzony przez Nenada Bjelicę zgromadził na swoim koncie jedenaście punktów, a więc o osiem mniej niż liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok.

- Arka słabo zaczęła sezon, bo przegrała w Niecieczy. Wszyscy po tym początku mówili, że jest przepaść między pierwszą ligą a ekstraklasą. Potem jednak odpalili, wygrywali wszystko u siebie, pokonali Legię na wyjeździe. Okazuje się, że przepaść nie jest tak duża. Pewnie nie spodziewali się, że będą punktowali tak dobrze - przyznał Dariusz Formella, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Jestem już umówiony na spotkanie z analitykami i poopowiadam im o chłopakach. Jakie mają zalety i jakie słabsze strony. Na pewno Arka przyjedzie i nie będzie chciała nas zaatakować. Tak mi się wydaje. Będą szukali szans w kontratakach i stałych fragmentach gry. Są tam dobrzy piłkarze, panuje świetna atmosfera - kontynuował były piłkarz żółto-niebieskich.

- Dla mnie to fajna sprawa i akcja (Kibicuj z Klasą - przyp. red), tym bardziej że przyjeżdża Arka. Fajnie, że będą dzieciaki także z Gdyni - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny