NEWS / Damian Podleśny: Przyjechaliśmy do Niepołomic po awans

22.09.2016 / Ekstraklasa


Damian Podleśny: Przyjechaliśmy do Niepołomic po awans

- Coś się posypało, przyszedł rzut karny i wyrównanie dla rywala w samej końcówce, a potem dogrywka i karne. W nich, inaczej niż w meczu z Piastem, zabrakło nam szczęścia.


Trzeba teraz otrząsnąć się z tej porażki - przyznał po przegranym spotkaniu z Puszczą Niepołomice w Pucharze Polski bramkarz Lechii Gdańsk, Damian Podleśny.

Podopieczni Piotra Nowaka zostali wyeliminowani z pucharu przez niżej notowanego rywala po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry oraz dogrywce na tablicy wyników widniał remis 1:1.

- Cóż powiedzieć po takim meczu... Nie tak to miało wyglądać. Przyjechaliśmy do Niepołomic po awans, ale ta sztuka nam się nie udała. Prowadziliśmy grę, zdobyliśmy bramkę i w końcówce meczu chcieliśmy utrzymać korzystny wynik - powiedział Damian Podleśny, cytowany przez "lechia.pl".

- Coś się jednak posypało, przyszedł rzut karny i wyrównanie dla rywala w samej końcówce, a potem dogrywka i karne. W nich, inaczej niż w meczu z Piastem, zabrakło nam szczęścia. Trzeba teraz otrząsnąć się z tej porażki i skoncentrować na spotkaniach w lidze - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny