NEWS / Conte: Musimy znaleźć sposób, aby nie tracić tylu goli

25.09.2016 / Włochy


Conte: Musimy znaleźć sposób, aby nie tracić tylu goli

Chelsea przegrała na wyjeździe z Arsenalem 0:3. Antonio Conte, menedżer "The Blues", stwierdził, że w jego zespole zabrakło koncentracji od pierwszych minut derbowego pojedynku.


- Źle zaczęliśmy te spotkanie, od pierwszej minuty. Arsenal wyszedł na prowadzenie w 11. minucie, a do przerwy strzelili wszystkie trzy gole - powiedział Conte, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- To jest bardzo dziwne, ponieważ starcia Arsenalu z Chelsea są wielkimi spotkaniami. Kiedy gra się z tak silnym przeciwnikiem jak Arsenal, to trzeba być skoncentrowanym od pierwszej minuty, a my tego nie zrobiliśmy - ocenił włoski szkoleniowiec.

Jego zespół jest krytykowany w ostatnim czasie za bardzo słabą grę w obronie. - Muszę poradzić sobie z tą sytuacją, ponieważ w każdym meczu tracimy minimum dwa gole. Czy to będzie dwójka, trójka, czy czwórka obrońców, musimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla tej drużyny i bardzo dużo nad tym pracować - podkreślił trener drużyny z zachodniego Londynu.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny