NEWS / Cieślak: Wypracujemy szczyt formy na lipiec

16.02.2017 / Żużel


Cieślak: Wypracujemy szczyt formy na lipiec

- To dobry czas na to, aby być sponsorem reprezentacji. Mamy dobrych zawodników, jesteśmy mistrzami świata, mamy czterech zawodników w cyklu Grand Prix - pochwalił decyzję GLS selekcjoner kadry Polski Marek Cieślak.


Firma kurierska na mocy parafowanej w środę umowy będzie wspierać "Biało-czerwonych" w całym sezonie 2017.

- To sami młodzi żużlowcy. Przed nimi przyszłość. Jesteśmy po zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie, więc mogę powiedzieć, że atmosfera jest odpowiednia, a forma też, bo chłopcy ciężko pracowali. Troszkę szczupło wyglądają, ale taka moda w sporcie. Wszyscy się odchudzają. Robią to skoczkowie narciarscy i żużlowcy też - podkreślił szkoleniowiec Falubazu Zielona Góra.

- To co reprezentanci prezentują pod względem mentalnym i fizycznym sprawia, że o wyniki jestem spokojny. Przed nami ważne testy, mecze z Resztą Świata i Australią. Postaramy się je wykorzystać tak, żeby szczyt formy przypadł na lipiec, na finał Drużynowego Pucharu Świata. Cel jest jeden, chcemy wygrać. Będziemy robili wszystko, żeby tak się stało - podsumował Cieślak.

Finał DPŚ 2017 zaplanowano 8 lipca w Lesznie. "Biało-czerwoni" na obiekcie im. Alfreda Smoczyka będą bronić tytułu wywalczonego przed rokiem w brytyjskim Manchesterze.

(za polskizuzel.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny