NEWS / Carlos Bacca na celowniku PSG

23.09.2016 / Francja


Carlos Bacca na celowniku PSG

Carlos Bacca, napastnik AC Milan, jest w kręgu zainteresowań Paris Saint-Germain - informuje włoski dziennik "Tuttosport".

Podczas minionego okienka transferowego wydawało się, że Kolumbijczyk odejdzie z San Siro.


Bardzo mocno interesował się nim m.in. West Ham United, ale ostatecznie do transferu nie doszło.

Według "Tuttosport", również mistrzowie Francji byli zainteresowani 30-letnim snajperem, ale nie przeprowadzili transferu, ponieważ mieli już zbyt wielu zawodników spoza Unie Europejskiej w swojej kadrze. Włoski dziennik informuje jednak, że klub z Ligue 1 nadal jest nim zainteresowany i może chcieć pozyskać Kolumbijczyka po zakończonym sezonie.

Wiele będzie jednak zależało od tego, jakie plany na drużynę "Rossonerich" będą mieli nowi chińscy właściciele. Bacca nie kryje, że chciałby grać w Lidze Mistrzów, a propozycja współpracy z trenerem Unaiem Emerym, dla którego grał w Sevilli, byłaby dla niego bardzo kusząca.

Kolumbijczyk w obecnym sezonie w Serie A rozegrał pięć spotkań i strzelił w nich pięć goli. Milan zajmuje szóste miejsce w tabeli Serie A.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny