⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Brosz: Wiele pracy przed nami

24.06.2020 / Ekstraklasa


Brosz: Wiele pracy przed nami

- To co nas cieszy, to to, że stwarzaliśmy sytuacje. Mogliśmy je lepiej rozgrywać. Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wiele pracy przed nami, ale dobrze, że je stwarzamy.


Ważna dla nas była pierwsza bramka, bo zdobyta z ataku pozycyjnego i bardzo ciekawa - powiedział po wygranym meczu z ŁKS-em Łódź, trener Górnika Zabrze - Marcin Brosz.- Kluczowy był jednak moment z rzutem karnym, a następnie szybko strzelona trzecia bramka. Nie ustrzegliśmy się również sytuacji, w których mogliśmy się lepiej zachować. Mieliśmy pomysł. Przed meczem podkreślaliśmy, że przyjechaliśmy z konkretnym planem. Cieszymy się, że udało się go zrealizować i wracamy do Zabrza z punktami - dodał.- W pierwszej połowie cofnęliśmy się nieco niżej, niż w ostatnich meczach. Zagęściliśmy środek i chcieliśmy szybko odbierać piłki. Mogliśmy mieć więcej korzyści z tych sytuacji, ale były próby i to było widać. Kluczem do sukcesu była skuteczna gra w obronie. Tutaj widać stabilizację. Wypadł Paweł, ale bardzo dobrze gra Michał, który go zastępuje. To cieszy, że mamy różne możliwości. Nawet w przypadku kontuzji, czy żółtych kartek możemy wymienić zawodnika i linia obrony dalej jest stabilna - zakończył Marcin Brosz.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.