NEWS / Brosz: Musimy jak najlepiej wykorzystać przerwę

20.03.2019 / Ekstraklasa


Brosz: Musimy jak najlepiej wykorzystać przerwę

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz w rozmowie z oficjalną stroną klubu zapowiedział, że zespół musi jak najlepiej wykorzystać przerwę na mecze reprezentacji.


Nie będzie miał jednak do dyspozycji wszystkich zawodników.Cześć piłkarzy Górnika rozjechała się na zgrupowania reprezentacji. Zarówno seniorskich jak i młodzieżowych.- Z jednej strony ogromny zaszczyt dla klubu, satysfakcja dla trenerów, że przygotowali piłkarzy do kadry i promocja Górnika, a z drugiej brak na treningu kilku bardzo ważnych piłkarzy - przyznał Marcin Brosz, który chce odpowiednio przepracować przerwę od meczów ligowych.- Trzeba jak najlepiej wykorzystać ten czas. A jest na co. Dołączyliśmy do zajęć pięciu fajnych chłopaków z drugiej drużyny, możemy więcej czasu poświęcić na zajęcia indywidualne, "podciągnąć" piłkarzy, którzy dołączyli do nas pod koniec okienka transferowego. Tego nigdy za wiele - wytłumaczył trener Górnika Zabrze.(za:gornikzabrze.pl).

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny