NEWS / Brosz: Lech będzie podwójnie zmotywowany, tak jak my

14.03.2019 / Ekstraklasa


Brosz: Lech będzie podwójnie zmotywowany, tak jak my

- Chcemy w Poznaniu walczyć o trzy punkty - zapowiada Marcin Brosz w rozmowie z oficjalnym serwisem Górnika Zabrze. Czternastokrotni mistrzowie Polski w piątkowy wieczór zagrają na wyjeździe z Lechem.


- Mamy potencjał, by rozegrać w Poznaniu dobry mecz. Lech przegrał ostatnio z Miedzią, Płock zapunktował w Gdańsku, jak my wcześniej w Białymstoku, a w środę z Pucharu Polski odpadła Legia. Na papierze każdy z tych meczów miał zdecydowanego faworyta. W naszej lidze naprawdę możliwy jest każdy wynik - podkreślił opiekun Górnika. - Ważna jest koncentracja i skuteczność. Wracając do wyniku Lecha, na pewno będą podwójnie zmotywowani, by się zrehabilitować. Ale z nami jest podobnie. Przecież przegrana z Piastem zabolała wszystkich bardzo mocno - kontynuował Brosz. - Chcąc wygrać z Lechem dobrze i konsekwentnie musi zagrać cała jedenastka. Myślę nie tylko o grze ofensywnej, ale też pressingu, obronie, grze bez piłki i po jej stracie. Trzeba zrobić wszystko, by w Poznaniu zapunktować i odrobić to, co straciliśmy tydzień temu - podsumował Marcin Brosz. (za gornikzabrze.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny