NEWS / Brlek: Na mecz z Legią będę gotowy

21.09.2016 / Ekstraklasa


Brlek: Na mecz z Legią będę gotowy

- Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Przed nami jednak nadal długa droga, musimy kontynuować zwycięski marsz. Nie możemy poprzestać jedynie na tej jednej wygranej - mówi Petar Brlek.


Chorwacki pomocnik krakowskiej Wisły w starciu z Piastem doznał kontuzji, ale zapowiada, że na piątkowy mecz z Legią przy Reymonta powinien być gotowy.

- Po zwycięstwie z gliwiczanami byłem bardzo szczęśliwy, tak jak cała drużyna, trener i wszyscy pracownicy. Za wszelką cenę potrzebowaliśmy właśnie tego jednego zwycięstwa na przełamanie. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować dobrą grę i wygrywać kolejne spotkania - zaznaczył piłkarz krakowian w rozmowie z oficjalną witryną Białej Gwiazdy.

- Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa i musieliśmy zrobić wszystko, by to osiągnąć. Wierzyliśmy, że możemy zdobyć bramkę. Trener uczulał nas na to, byśmy walczyli do samego końca. Ten finisz był bardzo dużym pozytywem z psychologicznego punktu widzenia, zwieńczeniem naszych wysiłków - dodał pomocnik.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny