⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Boguski: Wyciągnęliśmy wnioski

28.06.2020 / Ekstraklasa

Boguski: Wyciągnęliśmy wnioski

- W pierwszej połowie nie graliśmy tego, co sobie założyliśmy. Mieliśmy "pressować" zawodników Górnika już od bramkarza, niestety nic z tego nie wychodziło.

W pierwszej połowie to Górnik narzucił swój styl gry i było nam bardzo ciężko stworzyć jakiekolwiek akcje - mówił po meczu z Górnikiem Zabrze zawodnik Wisły, Rafał Boguski.- W przerwie wyciągnęliśmy kilka wniosków, bo wiedzieliśmy gdzie źle graliśmy. Musieliśmy podejść wyżej do graczy Górnika, nie pozwolić im odwrócić się do naszej bramki i cały czas ich naciskać, żeby nie mogli rozwinąć skrzydeł. Na początku drugiej połowy strzeliliśmy bramkę i później - oprócz nerwowej końcówki - mieliśmy wszystko pod kontrolą - przyznał wiślak.- Z mojego doświadczenia o wiele większa presja jest, gdy gra się o utrzymanie i istnienie klubu na najwyższym poziomie rozgrywek, a inaczej gra się o mistrzostwo. Wiadomo, że gdy gra się o najwyższe cele, to też jest presja i kibice oczekują zwycięstw, ale teraz jesteśmy w ciężkiej sytuacji i mam nadzieję, że ten sezon zakończy się dla nas happy-endem - dodał Boguski.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.