NEWS / Boguski: ŁKS to niewdzięczny i niewygodny przeciwnik

14.08.2019 / Ekstraklasa


Boguski: ŁKS to niewdzięczny i niewygodny przeciwnik

Pomocnik Wisły Kraków Rafał Boguski z dużym szacunkiem dla rywala podchodzi do piątkowej konfrontacji z Łódzkim Klubem Sportowym, którego trenerem jest dobrze mu znany Kazimierz Moskal.


Obie drużyny zmierzą się w ramach piątej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. - Chyba nie ma zawodnika, który z nim pracował i powiedział coś złego na temat treningów i tego, jak się pracuje z trenerem Moskalem - podkreślił Boguski w rozmowie z oficjalnym serwisem trzynastokrotnych mistrzów Polski. - Widziałem dwa spotkania ŁKS-u. Trener cały czas trzyma się swojej filozofii, utrzymywania się przy piłce i takiej właśnie krakowskiej gry - wyjaśnił pomocnik "Białej Gwiazdy". - Wydaje mi się, że te warianty stosuje chyba we wszystkich drużynach, w których był. Z kolei sam zespół ŁKS-u to bardzo niewdzięczny i niewygodny przeciwnik. Zawodnicy cały czas idą do przodu i na pewno czeka nas ciężkie spotkanie - podsumował Boguski. (za wisla.krakow.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny