NEWS / Bjerre wybrał ofertę z Grudziądza

08.11.2018 / Żużel


Bjerre wybrał ofertę z Grudziądza

Kenneth Bjerre został nowym zawodnikiem MrGarden GKM Grudziądz - poinformował klub z PGE Ekstraligi na swojej oficjalnej stronie. 34-letni Duńczyk, który przez ostatnie lata reprezentował ekipę Grupy Azoty Unii Tarnów, związał się rocznym kontraktem z ekipą z Pomorza.


- Rozmowy były dość proste. Negocjacje nie trwały długo. Zarówno ja, jak i działacze klubu wiedzieliśmy czego chcemy i szybko doszliśmy do porozumienia w sprawie szczegółów kontraktu - ujawnił Skandynaw po złożeniu stosownych podpisów. - Cieszymy się, że Kenneth dołącza do naszej drużyny i witamy go w Grudziądzu. Wybór nie był trudny, a rozmowy na temat kontraktu przebiegły szybko i sprawnie. Od lat jest bardzo solidnym zawodnikiem, byłym uczestnikiem Grand Prix, ciągle z nadziejami i szansami na powrót do światowej elity. Mamy nadzieję, że spełni oczekiwania i będzie tym ogniwem, które pozwoli nam walczyć o coś więcej niż tylko o utrzymanie w PGE Ekstralidze - podkreślił Marcin Murawski, prezes GKM S.A. Wcześniej stosowne umowy z ekipą z Pomorza przedłużyli Rosjanin Artiom Łaguta, Szwed Antonio Lindbaeck, Krzysztof Buczkowski oraz Przemysław Pawlicki.MrGarden GKM Grudziądz ukończył sezon 2018 na szóstej pozycji w tabeli PGE Ekstraligi. (za gkm.grudziadz.net)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny