NEWS / Bergier: To dla nas duża szansa

23.05.2020 / Ekstraklasa


Bergier: To dla nas duża szansa

Sebastian Bergier podchodzi z dużym optymizmem do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy, które nastąpi w ostatni weekend maja. - Widać, co robimy dobrze, a nad czym jeszcze musimy pracować - wyznał 20-letni napastnik w rozmowie z oficjalnym serwisem Śląska Wrocław po wewnętrznym sparingu.


- Musimy sobie radzić takimi grami, to już nasza druga w ostatnim czasie. Wiadomo, trochę inaczej gra się przeciw innej drużynie, ale takie spotkania wewnątrz zespołu również bardzo się przydają, dostarczają materiału do analizy - podkreślił Bergier. - Na pewno ten okres to okazja, by się pokazać. Trzeba dać z siebie wszystko, zwłaszcza młodzi zawodnicy, bo to dla nas duża szansa. Jest wiele meczów w krótkim odstępie czasu i jeśli będziemy ciężko pracować oraz pokazywać się z dobrej strony, możemy liczyć na swoje minuty - stwierdził 20-latek. - Zdaje sobie sprawę, że popełniałem błędy. Miałem parę niepotrzebnych strat, powinienem lepiej trzymać piłkę przy sobie. Cieszę się, że coraz lepiej udaje mi się funkcjonować na boku pomocy. To dla mnie dobra alternatywa - dodał Bergier. (za slaskwroclaw.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny