NEWS / Ben van Dael: Wciąż mamy wiele do poprawy

17.02.2019 / Ekstraklasa


Ben van Dael: Wciąż mamy wiele do poprawy

- W tym meczu było dużo dobrych rzeczy, ale jeszcze wiele jest do poprawy. Jestem bardzo szczęśliwy z trzech punktów - powiedział Ben van Dael podczas konferencji prasowej.


Zagłębie Lubin przed własną publicznością pokonało Miedź Legnica 3:0 (2:0) w niedzielnym meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Ben van Dael ocenił po tym starciu, że mimo wygranej jego podopieczni mają wiele do poprawy. - Wygrana 3:0 to dobre zwycięstwo, a podstawą była pierwsza połowa. Przy posiadaniu piłki regulowaliśmy tempo gry. Takie były założenia przedmeczowe. W pierwszej połowie powinniśmy częściej przenosić ciężar gry na drugą stronę. Atakowaliśmy przeciwnika wysokim pressingiem, dzięki czemu wszystko dobrze funkcjonowało - ocenił holenderski szkoleniowiec.- Po przerwie nie byliśmy już tak dominujący jak w pierwszej połowie. Wiedzieliśmy, że rywale podejmą więcej ryzyka, powinniśmy zdobyć jeszcze jakąś bramkę, ale tego nie zrealizowaliśmy. Ale na szczęście w obronie było dość dobrze i strzeliliśmy trzecią bramkę. W tym meczu było dużo dobrych rzeczy, ale jeszcze wiele jest do poprawy. Jestem bardzo szczęśliwy z trzech punktów - dodał opiekun "Miedziowych". Zagłębie zajmuje obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli i ma na koncie 30 punktów. W następne j kolejce zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. (za miedzlegnica.eu).

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny