NEWS / Bech: Tym razem nasz cel jest realny

21.03.2020 / Żużel


Bech: Tym razem nasz cel jest realny

- Aktualnie przebywam u siebie w domu w Danii. Nie wychodzę na zewnątrz, podobnie jak w wielu innych krajach wszelkie aktywności, w tym sportowe, zostały odwołane - ujawnił Mikkel Bech w rozmowie z oficjalnym serwisem Zdunek Wybrzeża Gdańsk.


- Z uwagi na koronawirusa wszystkie treningi i mecze w całej Europie zostały odwołane. Nie miałem jeszcze okazji potrenować na torze. Co prawda w tym roku planowałem rozpocząć przygotowania do sezonu nieco później niż miało to miejsce wcześniej, ale w obecnej sytuacji wszystko się jeszcze bardziej wydłuża - podkreślił Skandynaw. Bech wierzy, że bieżący sezon zaplecza PGE Ekstraligi prędzej czy później ruszy i rozpocznie się walka o promocję na najwyższy poziom rozgrywek. - Wiem, że co roku mówimy o chęci awansu do play-off, ale myślę, że tym razem ten cel jest realny. Myślę, że mamy do tego wystarczająco mocny zespół. Najpierw awans do czwórki, a potem zobaczymy - deklaruje Duńczyk. - Nie chciałbym mówić o punktach na mecz. Bardziej skupiłbym się na średniej biegowej. Myślę, że 2,3 punktu na bieg byłoby w porządku. Ciężko jednak cokolwiek mówić na ten temat skoro w tym roku nie miałem jeszcze ani jednego treningu na torze - dodał Bech. (za wybrzezegdansk.pl)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny