⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Baszkirow: Korona ma kilku naprawdę dobrych zawodników

25.06.2020 / Ekstraklasa


Baszkirow: Korona ma kilku naprawdę dobrych zawodników

- Głównym celem jest zagrać dobrze razem jako drużyna. Z kibicami na stadionie będzie łatwiej. W ostatnim meczu z ŁKS, nawet gdy mieliśmy słabsze momenty, ich obecność nam pomagała - powiedział przed piątkowym meczem z Koroną Kielce, pomocnik Zagłębia Lubin, Jewgienij Baszkirow.


- Kibice często chcą, abyśmy strzelali jak najwięcej bramek, krzycząc z trybun. A my ich słyszymy, ja ich na pewno słyszę. Dlatego ich obecność w meczu z Koroną może być dla nas dodatkowym atutem. My, jako drużyna, musimy być jednością. Dobrze operować piłką i być po prostu szybszym - grać szybciej. No i musimy strzelać bramki. Jeśli zdobędziemy dwie, to będzie nam dużo łatwiej. Ja zrobię wszystko, abyśmy w tym meczu nie stracili żadnej - dodał 28-letni Rosjanin. - Myślę, że Korona w swoich szeregach ma kilku naprawdę dobrych zawodników, szczególnie w ataku. Było to widać w naszej ostatnim meczu przeciwko nim, gdzie remis dla nas nie był dobrym rezultatem. W piątek remis także nas nie zadowala, bo my chcemy za każdym razem wygrywać. Na pewno więc jest to ważne spotkanie, w którym musimy zdobyć trzy punkty. Po tym zwycięstwie będzie można spokojnie podejść do kolejnych rywalizacji i zagrać ostatnie mecze ze spokojną głową. Wtedy możemy myśleć o zakończeniu sezonu nawet na dziewiątej pozycji, bo będąc w tej grupie, to jest tak naprawdę pierwsze miejsce - zakończył Baszkirow.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.