⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Bartoszek: Nadzieja umiera ostatnia

27.06.2020 / Ekstraklasa


Bartoszek: Nadzieja umiera ostatnia

- Zagłębie było w tym meczu lepsze o jedną bramkę i inkasuje komplet punktów. Staraliśmy się, momentami graliśmy fajny mecz, ale jak to od pewnego czasu czegoś wciąż nam brakuje - czy to odrobiny szczęścia, czasami umiejętności, czy czegoś innego, ciężko to teraz analizować - powiedział po przegranym meczu w Lubinie, trener Korony Kielce, Maciej Bartoszek.


- Gratuluję chłopakom za walkę, że cały czas się podnosimy i stawiamy twardo czoła trudnej sytuacji, która nas dotyka, stąd miło czasem na tych zawodników popatrzeć. Nadzieja umiera ostatnia, każdy widzi w jakiej jesteśmy sytuacji. Dopadła nas jakaś niemoc, nie możemy ostatnio zapunktować i to bardzo boli. Musimy się znowu podnieść i na następny mecz wyjść w pełni zmobilizowani i głodni wygranej - dodał szkoleniowiec kielczan. - Kluczowym momentem na pewno była druga bramka dla Zagłębia. Myślę, że było to nawet widać, że lekko podcięło to zawodnikom skrzydła. Staraliśmy się jeszcze z tego podnieść i doprowadzić do korzystnego wyniku, ale się nie udało. Mam nadzieję, że w każdym z pozostałych meczów, będziemy walczyli z takim nastawieniem i chęcią zwycięstwa jak było to do tej pory. Na pewno będę wymagał tego od swoich zawodników i będziemy walczyć do końca - zakończył podsumowanie spotkania Bartoszek.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.