⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę nSport+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet.

NEWS / Bartoszek: Musimy trzymać się razem

25.06.2020 / Ekstraklasa


Bartoszek: Musimy trzymać się razem

- Jesteśmy rozgoryczeni, wściekli na siebie oraz na inne, dziejące się rzeczy. Bardzo zaskoczyła nas też wczorajsza decyzja komisji ligi o zawieszeniu Marcina Cebuli na trzy mecze, także nastroje są takie, jakie są.


Na pewno będziemy walczyć do końca, o honor i o Koronę - powiedział przed piątkowym meczem z Zagłębiem Lubin, trener Korony Kielce, Maciej Bartoszek. - Biorąc pod uwagę sytuację kadrową oraz wierząc, że o utrzymanie będziemy walczyć do ostatniej kolejki, to uważam, że nie można skreślać poszczególnych zawodników. Indywidualny błąd może zadecydować o stracie bramki, natomiast pamiętajmy, że to jest gra zespołowa, razem wygrywamy i razem przegrywamy, dlatego w tych trudnych momentach musimy się trzymać razem - dodał szkoleniowiec kielczan. - Mogę potwierdzić, że pierwsi piłkarze podpisali już aneksy umów, natomiast te rozmowy cały czas trwają. Tak jak mówiłem, toczą się one w tym tygodniu, na ten moment aneksy podpisali Petteri Forsell i Jacek Kiełb. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszyscy piłkarze muszą je podpisywać, gdyż wciąż posiadają ważne kontrakty. Jest jeszcze kilku zawodników, którzy będą rozmawiali na ten temat i mam nadzieję, że te aneksy zostaną podpisane w przeciągu najbliższych kilkunastu godzin - stwierdził Bartoszek.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

CANAL+ Polska S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.