NEWS / Artiom Łaguta: Nie będziemy winić silników

10.06.2019 / Żużel


Artiom Łaguta: Nie będziemy winić silników

Artiom Łaguta po dwóch turniejach tegorocznego cyklu Grand Prix zajmuje dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Rosjanin zgromadził dotychczas trzynaście punktów i liczy na znacznie lepszy występ w Pradze niż te w Warszawie i Krsko.


- Robimy postępy we właściwym kierunku, ale wciąż trudno znaleźć odpowiednie ustawienia. Ostatnio było nieco lepiej niż w Warszawie, ale nie udało się wygrać żadnego wyścigu - wyznał Łaguta w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix. - Mam nadzieję, że zwycięstwa przyjdą w Pradze. W Krsko zrobiliśmy postępy, ale trudno było wyprzedzać, chociaż niektórym to się udawało - podkreślił młodszy brat Grigorija. - Będziemy obserwować uważnie wyścigi i próbować ustalić, co możemy zrobić lepiej. Stawka Grand Prix jest wyrównana i Praga może napisać nową historię - kontynuował żużlowiec MrGarden GKM Grudziądz. - Chcemy uzyskać więcej prędkości, która pozwoli nam wygrywać wyścigi. Nie będziemy winić silników. Wszystkie są na bardzo wysokim poziomie i z tej samej serii. Być może nie byłem wystarczająco szybki w Krsko, ale nie poddamy się - dodał Artiom Łaguta. (za speedwaygp.com)

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny