NEWS / Alex Sandro: Zdaliśmy trudny test

25.09.2016 / Włochy


Alex Sandro: Zdaliśmy trudny test

Juventus Turyn pokonał w sobotę na wyjeździe Palermo 1:0. Alex Sandro, lewy obrońca "Bianconerich", podkreślił po spotkaniu, że najważniejsze było zdobycie kompletu punktów.


- Najważniejszą rzeczą jest to, że wygraliśmy. To był trudny mecz, ale przetrwaliśmy, bo zachowaliśmy spokój. Nie można oczekiwać, że w każdym spotkaniu będzie się strzelało trzy lub cztery gole. Przede wszystkim liczy się to, że poradziliśmy sobie z tym trudnym testem - powiedział Alex Sandro, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Ja, a także drużyna, pracujemy każdego dnia, aby być lepszym. Chcemy pokazywać sobie oraz kibicom, że jesteśmy jak najlepiej przygotowani na to, co czeka nas w tym sezonie. Mecze wyjazdowe zawsze są wyzwaniem, ale mamy wystarczająco jakość, aby wszędzie osiągać dobre wyniki - stwierdził.

Teraz mistrzowie Włoch zagrają w Lidze Mistrzów z Dinamem w Zagrzebiu. - Czeka nas kolejny ciężki pojedynek. To mecz, który zdecydowanie musimy wygrać - podkreślił Brazylijczyk.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny