NEWS / Aleksandar Vuković: Chcemy dać z siebie wszystko i wygrać

22.09.2016 / Ekstraklasa


Aleksandar Vuković: Chcemy dać z siebie wszystko i wygrać

- Nie mam żadnych wątpliwości co do składu, który wystawię. Niespodzianki będą ze trzy, cztery. Nie ukrywam, że mi zależy. Chcemy dać z siebie wszystko i wygrać - powiedział przed meczem z Wisłą Kraków tymczasowy szkoleniowiec Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.


Mistrzowie Polski po 9. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli czternaste miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dziewięć punktów. W tym momencie do prowadzącej Jagiellonii Białystok tracą dziesięć "oczek".

- Myślę że w krótkim czasie można było popracować przede wszystkim nad sferą mentalną. Mecz nas zweryfikuje, ale zrobiliśmy tyle ile mogliśmy, dobrą robotę. Drużyna jest dobrze nastawiona. Z optymizmem patrzę na następne spotkanie i biorę za nią całkowitą odpowiedzialność - przyznał Aleksandar Vuković, cytowany przez "legia.com".

- Ćwiczyliśmy stałe fragmenty, każdy o tym mówi, temat był poruszany na każdym treningu. Ważniejsze jest jednak to, co w danej chwili siedzi w danej głowie. Zachowanie w obronie można ćwiczyć godzinami - kontynuował.

- Nie mam żadnych wątpliwości co do składu, który wystawię. Niespodzianki będą ze trzy, cztery. Nie ukrywam, że mi zależy. Nikt nie będzie miał mi za złe, jeżeli coś pójdzie źle, ale jestem ambitny i chcę tą ambicję zarazić swoją osiemnastkę. Chcemy dać z siebie wszystko i wygrać - dodał.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny