www.newspix.pl
PGNIG SUPERLIGA

PGNIG SUPERLIGA

W nSport+ fani piłki ręcznej obejrzą mecze PGNIG Superligi - polskiej zawodowej ligi piłki ręcznej, a także poświęcony tym rozgrywkom magazyn Kontratak.

Od 13 lutego wszystkie mecze PGNiG Superligi są transmitowane na antenie nSport+, dzięki czemu polska liga piłki ręcznej mężczyzn może dotrzeć do jeszcze większej widowni.

W najbliższą niedzielę nSport+ zaprasza na najbardziej oczekiwane starcie w PGNiG Superlidze. W "Świętej Wojnie" PGE Vive Kielce podejmie Orlen Wisłę Płock. Początek transmisji o 12:30.

Najbliższa Święta Wojna "na zdrowy rozum" może się skończyć w jeden sposób: pewnym zwycięstwem PGE Vive Kielce. Mistrzowie Polski w 2018 roku grają fantastycznie. Widać świeżość, luz,pewność siebie. Jest pasja i fantazja. W ekipie z Płocka tego brakuje. Złość, frustracja, przygnębienie - te uczucia oddają to, co obecnie dzieje się w drużynie wicemistrza Polski. Wisła odpadła z Ligi Mistrzów, w Superlidze wygrywa, ale nie zachwyca. Do tego niewiele wiadomo na temat personalnej przyszłości zespołu. Czy w takim momencie można myśleć o wygranej na terenie największego rywala? TRZEBA!!! Nafciarze nie mają wyjścia: tylko tak mogą sobie poprawić humory. Zwycięstwo w Świętej Wojnie mogłoby się okazać lekiem na całe zło. W ostatnich meczach było blisko. Nafciarze przegrywali dwukrotnie jedną bramką, raz dwiema. Czyli było na styku. Chciałbym, by niedzielny mecz też był wyrównany. By zawodnicy grali na 100%. By do ostatniej sekundy nikt nie odpuszczał. By był to mecz, o którym mówić będzie się z rumieńcami na twarzy aż do kolejnej bitwy tych drużyn. Bo Święta Wojna na to zasługuje. Nie czarujmy się: TO MECZ INNY NIŻ WSZYSTKIE!"Mecze PGE Vive Kielce z Orlen Wisłą Płock od lat są szczególnymi wydarzeniami w PGNiG Superlidze. Oba kluby nadają ton rozgrywkom, a ich bezpośrednie starcia cechują się niezwykłymi emocjami i zaciętością. W tym sezonie po raz pierwszy drużyny spotkały się ze sobą w październiku w Płocku. Wówczas górą był zespół z Kielc, który wygrał jedną bramką. W niedzielnym spotkaniu to właśnie PGE Vive wystąpi w roli faworyta. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa grają w tym sezonie fenomenalnie, w lidze nie przegrali żadnego meczu i wyraźnie prowadzą w grupie granatowej. Orlen Wisła z jedną porażką na koncie zajmuje pierwsze miejsce w grupie pomarańczowej. Płocczanom, którzy odpadli z EHF Ligi Mistrzów, bardzo zależy na prestiżowym zwycięstwie w PGNiG Superlidze.

Studio o 12:30 poprowadzi Krzysztof Bandych, a gośćmi będą Michał Kubisztal i Tomasz Rosiński. Reporterem będzie Bartosz Ignacik, a analizę taktyczną przeprowadzi Iwona Niedźwiedź.

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W NSPORT+ HD

PGNIG Superliga / Piłka ręczna

MKS Zagłębie Lubin - SPR Chrobry Głogów

ND 18.03 / godzina 08.45

135 minut

PGNIG Superliga / Piłka ręczna

Energa MKS Kalisz - KS Azoty-Puławy

ŚR 21.03 / godzina 20.00

+ NA ŻYWO
135 minut

PGNIG Superliga / Piłka ręczna

ORLEN Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk

SO 24.03 / godzina 12.45

+ NA ŻYWO
140 minut

NEWSY

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny