www.newspix.pl
PGE EKSTRALIGA

PGE Ekstraliga

5 kwietnia wystartował nowy sezon PGE Ekstraligi. Rywalizację najlepszej żużlowej ligi świata kibice mogą śledzić w kanale nSport+. W najbliższą niedzielę widzowie zobaczą dwa spotkania: FORBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno oraz BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń.

Ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie z kilku powodów. Wszyscy zastanawiają się czy FOGO Unia Leszno sięgnie po trzecie z rzędu mistrzostwo Polski. W przerwie zimowej doszło do kilku interesujących transferów, przede wszystkim w Zielonej Górze. Chętnych do walki o tytuł nie brakuje. Zastanawiam się jak spisze się zespół z Lublina, gdzie na najwyższą klasę rozgrywkową kibice czekali od 24 lat. Siódmego kwietnia będziemy właśnie w Lesznie i Lublinie. Od tego sezonu mamy też nową oprawę, która powinna spodobać się kibicom. Widzowie nSport+ będą mogli zobaczyć ją w każdą żużlową niedzielę - mówi Marcin Majewski, szef redakcji żużlowej nc+.

Do drużyny nc+ dołącza Tomasz Gollob - jeden z najlepszych żużlowców świata. Będzie współpracował podczas rozgrywek PGE Ekstraligi, a także Speedway Grand Prix. W gronie żużlowych ekspertów nc+ oprócz Tomasza Golloba znajdują się także Krzysztof Cegielski, Piotr Świderski, Tomasz Bajerski, Mirosław Jabłoński, Sławomir Kryjom, Wojciech Dankiewicz, Dawid Stachyra, Robert Wardzała.

Mistrzowskiego tytułu bronią żużlowcy z Leszna, którzy w ubiegłorocznym finale pokonali Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski. W sezonie 2019 nSport+ będzie transmitował w niedziele dwa wybrane mecze PGE Ekstraligi. Szczegółowa zapowiedź każdej rundy znajdzie się w czwartkowym Speedway+, a podsumowanie w niedzielnym Magazynie PGE Ekstraligi.

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W NSPORT+ HD

PGE Ekstraliga / Żużel

Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń

ND 19.05 / godzina 20.00

+ NA ŻYWO
120 minut

PGE Ekstraliga / Żużel

forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno

PN 20.05 / godzina 12.15

165 minut

NEWSY

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny