www.newspix.pl
PGE EKSTRALIGA

PGE Ekstraliga

5 kwietnia startuje nowy sezon PGE Ekstraligi. Rywalizację najlepszej żużlowej ligi świata kibice mogą śledzić w kanale nSport+.

Ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie z kilku powodów. Wszyscy zastanawiają się czy FOGO Unia Leszno sięgnie po trzecie z rzędu mistrzostwo Polski. W przerwie zimowej doszło do kilku interesujących transferów, przede wszystkim w Zielonej Górze. Chętnych do walki o tytuł nie brakuje. Zastanawiam się jak spisze się zespół z Lublina, gdzie na najwyższą klasę rozgrywkową kibice czekali od 24 lat. Siódmego kwietnia będziemy właśnie w Lesznie i Lublinie. Od tego sezonu mamy też nową oprawę, która powinna spodobać się kibicom. Widzowie nSport+ będą mogli zobaczyć ją w każdą żużlową niedzielę - mówi Marcin Majewski, szef redakcji żużlowej nc+.

Do drużyny nc+ dołącza Tomasz Gollob - jeden z najlepszych żużlowców świata. Będzie współpracował podczas rozgrywek PGE Ekstraligi, a także Speedway Grand Prix. W gronie żużlowych ekspertów nc+ oprócz Tomasza Golloba znajdują się także Krzysztof Cegielski, Piotr Świderski, Tomasz Bajerski, Mirosław Jabłoński, Sławomir Kryjom, Wojciech Dankiewicz, Dawid Stachyra, Robert Wardzała.

Mistrzowskiego tytułu bronią żużlowcy z Leszna, którzy w ubiegłorocznym finale pokonali Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski. W sezonie 2019 nSport+ będzie transmitował w niedziele dwa wybrane mecze PGE Ekstraligi. Szczegółowa zapowiedź każdej rundy znajdzie się w czwartkowym Speedway+, a podsumowanie w niedzielnym Magazynie PGE Ekstraligi.

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W NSPORT+ HD

PGE Ekstraliga / Żużel

Fogo Unia Leszno - truly.work Stal Gorzów

ND 28.04 / godzina 15.30

+ NA ŻYWO
180 minut

PGE Ekstraliga / Żużel

Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń

ND 28.04 / godzina 18.30

+ NA ŻYWO
135 minut

NEWSY

 • 21.04.2019 / Żużel

  Drabik: Nie zamierzamy spoczywać na laurach

  - Sezon dopiero się rozpoczął i cały czas musimy poszukiwać optymalnych rozwiązań na przyszłość - wyznał Maksym Drabik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway...

 • 20.04.2019 / Żużel

  Nice 1. Liga: Wybrzeże podejmie Orła tydzień później

  Nie 26 maja, a dopiero pierwszego lub drugiego czerwca żużlowcy Zdunek Wybrzeża podejmą w Gdańsku drużynę Orła Łódź - poinformował oficjalny serwis klubu z Trójmiasta.

 • 20.04.2019 / Żużel

  Pomnik Migosia odsłonięto w Gorzowie

  Pomnik Edmunda Migosia został odsłonięty w Gorzowie - poinformowała Stal na swojej oficjalnej stronie. Uroczystość związana z historią jednego z najbardziej zasłużonych...

 • 20.04.2019 / Żużel

  Niebezpieczny tor w Pile. Finał Złotego Kasku odwołany

  Zaplanowany na sobotę finałowy turniej o Złoty Kask 2019 został odwołany z powodu nieregulaminowego toru w Pile. Nowy termin prestiżowej imprezy, która jest krajową...

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny