© www.newspix.pl
MOTOGAMIA

MOTOGAMIA

Chcesz dowiedzieć się więcej o polskim sporcie motocyklowym? Oglądaj nowy sezon magazynu Motogamia. To propozycja dla wszystkich, którzy wiernie kochają motocykle.

Sport, adrenalina, pasja, wolność - to cztery części składowe programu.Tomasz Dryła o MOTOGAMII

- Ten program ma jeździć. Dosłownie! To nie może być audycja z wywiadami na tle motocykla. Będzie po bandzie. Chcę, żeby widzowie mieli wrażenie, że pędzące maszyny zaraz roztrzaskają im ekran telewizora, a śmierdząca benzyna zaleje podłogę w salonie. I żeby po napisach końcowych marzyli tylko o... zejściu do garażu i odpaleniu swojego sprzętu - zapowiada autor programu, dziennikarz nc+ Tomasz Dryła.

Magazyn ma zmienić wizerunek motocyklistów, pokazać, że za tą pasją kryją się cenne wartości, a motocykl może być wspaniałym hobby, albo czymś więcej - pomysłem na życie. W magazynie nc+ zobaczyć będzie można ludzi, którzy upalają, kolekcjonują, albo budują motocykle, jeżdżą dookoła komina albo dookoła świata, na dwóch i jednym - tylnym, albo przednim - kole, żyją motocyklami i na motocyklach ratują życie innych. Będzie również coś dla pasjonatów historii i najnowszych technologii. I to wszystko w krajowym wydaniu, bo nie brakuje w Polsce motocyklowych zjawisk, z których możemy być dumni w całym świecie.

Magazyn "Motogramia" adresowany jest do miłośników wszystkich rodzajów motocykli. Coś dla siebie znajdą w nim zwolennicy szybkiej jazdy na kolanie, chopperowcy przemierzający godnie równiutkie asfalty i offroadowcy, którzy w ogóle nie potrzebują dróg. A nawet ci, którzy nigdy nie mieli swojego motocykla.

Kontakt z widzami: [email protected]

NEWSY

 • 15.12.2018 / Liga angielska

  Premier League: Manchester City pokonał Everton

  W 17. kolejce Manchester City wygrał u siebie z Evertonem FC 3:1. Gospodarze po zwycięstwie awansowali na pozycję lidera."The Citizens" po przegranej z Chelsea FC (0:2) w...

 • 15.12.2018 / Liga angielska

  Eliaquim Mangala na celowniku Galatasaray

  Według informacji portalu "Fanatik" Eliaquim Mangala może przenieść się do Galatasaray. Klub z Turcji chce pozyskać obrońcę na zasadzie wolnego transferu.

 • 15.12.2018 / Liga angielska

  Chelsea FC przygotowuje ofertę za Wilsona

  Według informacji dziennika "Daily Express", włodarze Chelsea FC rozpoczęli prace nad przygotowaniem oferty za pozyskanie Calluma Wilsona.Dla londyńskiego klubu transfer...

 • 15.12.2018 / sport

  Victor Ulloa zamienił Dallas na Cincinnati

  Victor Ulloa będzie w 2019 roku zawodnikiem FC Cincinnati - poinformował oficjalny serwis Major League Soccer. 26-letni defensywny pomocnik dotychczas reprezentował FC...

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny