NEWS

03.04.2020 / Ekstraklasa

Prezes Pogoni podziękował piłkarzom

Pogoń Szczecin zakończyła w piątek proces wdrażania programu tymczasowej redukcji płac.- Uważam, że należy podkreślić zachowanie naszych zawodników, którzy rozumieją trudną sytuację, w której się znaleźliśmy - powiedział prezes Jarosław Mroczek.

03.04.2020 / Ekstraklasa

Pogoń obcina pensje

Zawodnicy pierwszej drużyny Pogoni Szczecin podpisali dzisiaj aneksy do umów, na mocy których zostały obniżone ich pensje.Redukcji pensji dokonano zgodnie z przyjętymi regułami przez kluby Ekstraklasy, ogłoszonymi przez Radę Nadzorczą w ubiegły piątek na oficjalnej stronie internetowej spółki.

02.04.2020 / Ekstraklasa

Arka chce obniżyć zarobki piłkarzy

Zarząd Arki Gdynia przedstawił Radzie Drużyny propozycję dotyczącą wprowadzenia programu oszczędnościowego zakładającego obniżki wynagrodzeń zawodników - poinformował gdyński klub na swojej stronie internetowej.

02.04.2020 / Ekstraklasa

Ekstraklasa.TV w kwietniu bezpłatnie

Serwis streamingowy Ekstraklasa.TV, uruchomiony przez piłkarską Ekstraklasę, został w kwietniu udostępniony wszystkim użytkownikom bez opłat. Osoby mieszkające za granicą po rejestracji mogą za darmo obejrzeć mecze z bieżącego sezonu, spotkania z sezonu 2018/19 oraz zyskują dostęp do skrótów meczowych i materiałów z najlepszymi akcjami PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Mija rok odkąd na 15 hektarach terenu w gminie Grodzisk Mazowiecki rozpoczęły się prace związane z budową Legia Training Center. Dokładnie 2 kwietnia 2019 roku, na działkę położoną w oddalonych o około 30 kilometrów od Warszawy Książenicach, wjechała pierwsza koparka.

02.04.2020 / Ekstraklasa

Benyamina nie zagra więcej w Szczecinie

Pogoń Szczecin rozwiązała w czwartek za porozumieniem stron umowę z Soufianem Benyaminą. Zawodnik reprezentował "Dumę Pomorza" przez niespełna dwa lata.Obie strony uznały, że w obliczu obecnie panującej sytuacji, związanej m.

Pogoń Szczecin rozwiązała za porozumieniem stron umowę ze Zvonimirem Kozuljem. Zawodnik reprezentował Dumę Pomorza przez niespełna dwa lata. Klub nie zdecydował się aktywować opcji jednostronnego przedłużenia kontraktu, na określonych wcześniej warunkach, o kolejny rok.

Od nowego sezonu Radosław Majecki będzie grał w AS Monaco, z którym w styczniu podpisał czteroletni kontrakt. W wywiadzie, którego udzielił na Instagramie Legii Warszawa zdradził czego najbardziej będzie mu brakowało po przeprowadzce do Ligue 1.

Wisła Płock w związku z pandemią koronawirusa, a co za tym idzie zawieszeniem rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy podjęła decyzję w sprawie wynagrodzeń zawodników i sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny.

Zawodnik Lecha Poznań - FIlip Marchwiński dzięki udanym występom w polskiej Ekstraklasie stał się obiektem zainteresowania wielkich, europejskich klubów.Zainteresowanie polskim pomocnikiem wyrażają takie klub jak Hoffenheim, Ajax, Inter Mediolan czy też Atalanta - informuje serwis Calciomercatto.

01 00:00:00.04.2020

R1. Rezerwowy Program Żużlowy

W sobotę, 4 kwietnia, Platforma CANAL+ zaprasza widzów na nowy magazyn poświęcony w całości tematyce żużlowej - R1. Rezerwowy Program Żużlowy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny