NEWS

MrGarden GKM Grudziądz pokonał przed własną publicznością Falubaz Zielona Góra 55:35 w trzecim niedzielnym spotkaniu rozgrywek PGE Ekstraligi.Dzięki czwartej wygranej w sezonie podopieczni Roberta Kempińskiego, którzy zyskali również bonus, odzyskali szóste miejsce w tabeli.

Betard Sparta Wrocław zremisowała przed własną publicznością z Get Well Toruń 45:45 w drugim niedzielnym spotkaniu rozgrywek PGE Ekstraligi. Wicemistrzowie Polski po drugim podziale punktów w tym sezonie umocnili się nieznacznie na trzecim miejscu w tabeli.

Trener Zagłębia Sosnowiec Dariusz Dudek z pokorą przyjął przegraną w Warszawie z Legią 1:2 (0:1) w niedzielnym meczu piątej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Beniaminek doznał w ten sposób czwartej porażki w tym sezonie i pozostał na trzynastej lokacie w klasyfikacji.

Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto nie był do końca zadowolony po zwycięstwie przed własną publicznością nad Zagłębiem Sosnowiec 2:1 (1:0) w niedzielnym meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Jagiellonia Białystok pokonała przed własną publicznością Piasta Gliwice 2:1 (1:0) w niedzielnym meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki czwartej wygranej z rzędu podopieczni Ireneusza Mamrota awansowali na pozycję wicelidera tabeli i zrównali się dorobkiem z prowadzącym Lechem Poznań.

Lech Poznań uległ u siebie Wiśle Kraków 2:5 (2:1) w niedzielnym meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. "Kolejorz" doznał w ten sposób pierwszej porażki w sezonie, ale zachował pozycję lidera tabeli.

Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała u siebie forBET Włókniarz Częstochowa 51:39 w pierwszym niedzielnym meczu trzynastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Dzięki piątej wygranej w sezonie "Jaskółki" przesunęły się na szóste miejsce w tabeli.

Legia Warszawa pokonała przed własną publicznością Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0) w pierwszym niedzielnym meczu piątej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Mads Hansen sezon 2018 zakończy w drużynie OK Kolejarza Opole - poinformował Falubaz Zielona Góra na swojej oficjalnej stronie. Siedmiokrotni mistrzowie Polski, którzy zamykają tabelę PGE Ekstraligi, wypożyczyli Duńczyka do zespołu z najniższego szczebla rozgrywek, który wciąż liczy się w walce o awans do Nice 1.

Nie żyje Ronnie Moore, dwukrotny indywidualny mistrz świata w jeździe na żużlu. Miał 85 lat. Nowozelandczyk od dłuższego czasu zmagał się z nowotworem płuc.

- Może nie był to jakiś porywający mecz, ale pokazaliśmy trochę wartości. W mojej opinii zasłużenie wywozimy trzy punkty - powiedział Piotr Stokowiec podczas konferencji prasowej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny