NEWS

Jagiellonia Białystok zremisowała przed własną publicznością z Lechem Poznań 1:1 (1:0) w drugim piątkowym meczu 24. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy, rozegranym w Bełchatowie.

Australijczyk Jason Doyle wystąpi w Memoriale Edwarda Jancarza - poinformowała Stal Gorzów na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.Były indywidualny mistrz świata to czwarty żużlowiec, który przyjedzie 28 marca na północ Ziemi Lubuskiej.

Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun nie miał większych uwag do swoich podopiecznych po pokonaniu Piasta Gliwice 2:0 (1:0) w meczu 24. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy, rozegranym w Bełchatowie.

Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik nie krył rozczarowania po przegranej z Rakowem Częstochowa 0:2 w meczu 24. kolejki PKO Ekstraklasy. Mistrzowie Polski doznali w ten sposób trzeciej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i pozostali na szóstej lokacie w tabeli.

Rafał Karczmarz wrócił do gorzowskiej Stali - poinformowali dziewięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.Wychowanek ekipy z północnej części Ziemi Lubuskiej uzupełni formację juniorów podopiecznych Stanisława Chomskiego.

Raków Częstochowa pokonał Piasta Gliwice 2:0 (1:0) w pierwszym piątkowym meczu 24. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy, rozegranym w Bełchatowie. Mistrzowie Polski doznali w ten sposób trzeciej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i pozostali na szóstej lokacie w tabeli.

Lech Kędziora został nowym trenerem PGG ROW Rybnik - poinformowali dwunastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. Nowy szkoleniowiec miniony rok spędził w Orle Łódź.

28.02.2020 / Ekstraklasa

Dejan Drażić w Zagłębiu Lubin

Dejan Drażić został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin - poinformował oficjalnie klub z PKO Ekstraklasy. Pomocnik został wypożyczony do końca sezonu.24-latek grał ostatnio w Slovanie Bratysława.

Iwajło Petew, trener Jagiellonii Białystok przed meczem ligowym z Lechem Poznań przyznał, że liczy, iż na boisku zobaczy zupełnie inny zespół niż w poprzednich spotkaniach rundy wiosennej.

Kristers Tobers, pomocnik Lechii Gdańsk przed spotkaniem ligowym z Koroną Kielce przestrzega przed lekceważeniem najbliższego rywala.- Myślę, że to będzie trudniejsze spotkanie niż nam się wydaje.

28.02.2020 / Ekstraklasa

Hateley: Raków potrafi zaskoczyć

Tom Hateley, pomocnik Piasta Gliwice przed meczem z Rakowem Częstochowa zwrócił uwagę, że mistrzowie Polski muszą od początku spotkania zagrać na dużej koncentracji.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny