NEWS

Kapitan Falubazu Zielona Góra Piotr Protasiewicz z większym optymizmem podchodzi do zmagań w 2019 roku. - Przyszłość rysuje się całkiem fajnie - przyznał Protasiewicz w rozmowie z FalubazTV.

Patryk Dudek powoli zapomina już o kontuzji przedramienia, która wyeliminowała go z rywalizacji w ostatniej fazie rozgrywek i zawodów Grand Prix w 2018 roku.

Kadra Wilków Krosno powiększyła się o kolejnych sześciu zawodników - poinformował klub z Podkarpacia na swojej oficjalnej stronie. Trzyletnią i dwuletnią umowę z drugoligową drużyną zawarli nastoletni Rosjanie Witalij Kotlar i Jewgenij Sajdullin.

Miami Heat ulegli u siebie Los Angeles Lakers 97:113 w niedzielnym meczu National Basketball Association. Na parkiecie American Airlines Arena pierwszoplanową postacią spotkania był LeBron James, który wywalczył 51 punktów i zanotował osiem zbiórek.

Sacramento Kings mają najlepszy start rozgrywek NBA od wielu lat. Mimo tego, w klubie zastanawiają się nad zmianą trenera - donosi Chris Haynes z "Yahoo Sports".

Orlando Magic wygrali u siebie z Los Angeles Lakers 130:117 w sobotnim meczu ligi NBA. Drużynę z Florydy do zwycięstwa poprowadził Nikola Vucević. Jeziorowcy mieli przed wizytą w Orlando cztery kolejne zwycięstwa na koncie.

Los Angeles Clippers pokonali na wyjeździe Brooklyn Nets 127:119 w sobotnim meczu ligi NBA. Dla drużyny z Kalifornii to czwarte z rzędu zwycięstwo. Marcin Gortat przebywał na parkiecie 15 minut i zdobył w tym czasie 10 punktów (5/6 z gry) oraz miał osiem zbiórek.

- Zbliża się końcówka rundy. Zawodnicy, szczególnie reprezentanci, mają w nogach coraz więcej meczów - wyznał Ireneusz Mamrot dla oficjalnego serwisu Jagiellonii Białystok.

- Nie czuję się pewniakiem do gry w pierwszym składzie - wyznał Wołodymyr Kostewycz w rozmowie z oficjalnym serwisem Lecha Poznań. 26-letni obrońca po przybyciu do stolicy Wielkopolski z Karpat Lwów zaliczył w ekipie "Kolejorza" już 71 spotkań.

Kadra Falubazu Zielona Góra na sezon 2019 zwiększyła się o kolejnych dwóch zawodników - poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Duńczyk Andreas Lyager będzie zawodnikiem Polonii Piła w przyszłym sezonie - poinformował drugoligowy klub na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.Piąty zawodnik Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów został wypożyczony z forBET Włókniarza Częstochowa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny