NEWS

Co najmniej sześć tygodni potrwa przerwa w treningach Mihaia Raduta - poinformował Lech Poznań na swojej oficjalnej stronie. Rumuński piłkarz w trakcie piątkowego meczu "Kolejorza" z Lechią Gdańsk (3:0) uszkodził więzadło poboczne.

- Żużel to fantastyczna praca i fantastyczne życie, nie mogłem prosić o nic lepszego - wyznał Nicki Pedersen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Jagiellonia Białystok wygrała u siebie z Arką Gdynia 3:2 (1:1) w drugim sobotnim meczu 28. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Ireneusza Mamrota po szesnastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na pozycji lidera tabeli.

17.03.2018 / Ekstraklasa

Runjaic: Mieliśmy trochę szczęścia

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaic nie krył ulgi po zwycięstwie w Niecieczy 4:2 w pierwszym sobotnim meczu 28. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki siódmej wygranej w sezonie "Portowcy" awansowali na trzynaste miejsce w tabeli.

Trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Jacek Zieliński był mocno zawiedziony przegraną u siebie z Pogonią Szczecin 2:4 (2:1) w pierwszym sobotnim meczu 28. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza uległa u siebie Pogoni Szczecin 2:4 (2:1) w pierwszym sobotnim meczu 28. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki siódmej wygranej w sezonie "Portowcy" awansowali na trzynaste miejsce w tabeli.

Paweł Łaguta w zbliżającym się sezonie będzie zawodnikiem Euro Finannce Polonii Piła - poinformował MRGARDEN GKM Grudziądz na swojej oficjalnej stronie.

- Gdy porówna się chłopaków z Polski, to są oni niscy, mało ważą, a ich motocykle też właściwie tyle, co nic. Ich maszyny są trzy lub cztery kilogramy lżejsze od naszych - wyznał Steve Worrall w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

17.03.2018 / Ekstraklasa

Trałka: Stworzyliśmy sporo sytuacji

Lech Poznań wygrał u siebie z Lechią Gdańsk 3:0 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Łukasz Trałka, strzelec pierwszego gola dla "Kolejorza", powiedział, że jego zespół teraz z optymizmem może pracować przed kolejnymi spotkaniami.

Lechia Gdańsk przegrała na wyjeździe z Lechem Poznań 0:3 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Piotr Stokowiec, trener "Biało-Zielonych", powiedział, że rywale byli pod wieloma względami lepszą drużyną - Chciałem pogratulować Lechowi zasłużonego zwycięstwa.

17.03.2018 / Ekstraklasa

Bjelica: Zespół pokazał moc

Lech Poznań wygrał u siebie z Lechią Gdańsk 3:0 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Nenad Bjelica, trener "Kolejorza", powiedział, że jego podopieczni są teraz bardzo pewni siebie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny