NEWS

Los Angeles Lakers przegrali w swoim pierwszym meczu sezonu NBA na wyjeździe z Portland Trail Blazers 119:128. LeBron James, który zadebiutował w drużynie z Kalifornii, powiedział, że jego nowy zespół potrzebuje czasu na zgranie.

Los Angeles Lakers przegrali na wyjeździe z Portland Trail Blazers 119:128 w czwartkowym meczu ligi NBA. Po raz pierwszy w drużynie z Kalifornii zagrał LeBron James, który zdobył 26 punktów.

- Mam takie skojarzenie z Lechią, że odkąd jestem w Piaście to nigdy nie grało nam się z nią łatwo. Mamy do wyrównania rachunki i wierzę, że zrobimy to już teraz - powiedział Michal Papadopulos podczas konferencji prasowej.

- Przede wszystkim musimy być przygotowani na ciężki mecz. Pogoń jest w dobrej dyspozycji, a my zrobimy wszystko, aby wygrać to spotkanie - powiedział Przemysław Frankowski podczas konferencji prasowej.

- Chcemy pokazać się ze zdecydowanie lepszej strony i nie możemy patrzeć, kto akurat przyjeżdża do Białegostoku. Musimy zrobić wszystko, aby wygrać - powiedział Ireneusz Mamrot podczas konferencji prasowej.

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował listę sędziów wyznaczonych do prowadzenia spotkań w ramach 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy.W najciekawszym meczu Legia Warszawa zmierzy się u siebie z Wisłą Kraków.

18.10.2018 / Koszykówka

NBA: Pelicans wygrali w Houston

New Orleans Pelicans pokonali na wyjeździe Houston Rockets 131:112 w środowym meczu ligi NBA. Świetnie spotkanie w drużynie gości rozegrał Anthony Davis, który był bliski triple-double.

Los Angeles Clippers przegrali u siebie z Denver Nuggets 98:106 w środowym meczu ligi NBA. Marcin Gortat zdobył sześć punktów i miał tyle samo zbiórek. Clippers stoczyli wyrównany bój, ale musieli uznać wyższość rywali.

Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik w rozmowie z oficjalną stroną klubu przyznaje, że podczas przerwy na mecze reprezentacji piłkarze odpoczęli i zresetowali się.

- Zapowiada się ciekawe widowisko. Przygotowani jesteśmy na twardą walkę, bo tak gra Piast. Jesteśmy na to gotowi - powiedział Piotr Stokowiec podczas konferencji prasowej.

- Drugie miejsce na świecie nie jest takie złe - wyznał Bartosz Zmarzlik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix. 23-letni żużlowiec reprezentacji Polski zakończył sezon 2018 jako indywidualny wicemistrz globu i tylko Brytyjczyk Tai Woffinden był wyżej w klasyfikacji generalnej cyklu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WBW.
via eutelsat

Partner technologiczny