NEWS

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz starał się wyciągnąć pozytywne wnioski po remisie w Płocku z Wisłą 1:1 w ostatnim meczu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

22.07.2019 / Ekstraklasa

Kniat: Trzeba szanować ten punkt

Drugi trener Wisły Płock Patryk Kniat przyjął z pokorą remis przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze 1:1 (0:0) w ostatnim meczu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Łukasz Trałka trenuje z Wartą Poznań - poinformował klub z Wielkopolski na swojej oficjalnej stronie. Na razie nie wiadomo jeszcze, czy doświadczony pomocnik będzie w nadchodzącym sezonie występował w zespole "Zielonych".

Wisła Płock zremisowała przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze 1:1 (0:0) w ostatnim meczu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. * * * * * *Tak padła bramka: 1:0 Dominik Furman 49-karnyPrzemysław Wiśniewski sfaulował Oskara Zawadę i sędzia po analizie VAR podyktował rzut karny.

Emil Sajfutdinow poprowadził reprezentację Rosji do zwycięstwa w zawodach Speedway of Nations 2019, które odbyły się w Togliatti. Żużlowiec Fogo Unii Leszno znakomicie spisywał się w sobotniej i niedzielnej rundzie zasadniczej imprezy, a skuteczniejszy od lidera "Sbornej" był tylko Bartosz Zmarzlik.

Maciej Janowski tylko w sobotę ustawiał się pod taśmą w zawodach Speedway of Nations 2019, które odbyły się w rosyjskim Togliatti. Wrocławianin nie zdobył jednak żadnego punktu w trzech swoich wyścigach, a imprezę nad Wołgą zakończył przedwcześnie bolesnym upadkiem spowodowanym przez Filipa Hjelmlanda.

22.07.2019 / Żużel

Doyle: Możemy być z siebie dumni

Jason Doyle zdobył aż trzydzieści punktów w ciągu dwóch dni zawodów Speedway of Nations 2019, które odbyły się w rosyjskim Togliatti. Reprezentacja Australii, którą uzupełnili Max Fricke i Jaimon Lidsey, zajęła ostatecznie trzecie miejsce i wywalczyła brązowe medale imprezy, która zastąpiła Drużynowy Puchar Świata.

Jeśli drużyna Lechii Gdańsk pokona w dwumeczu Broendby IF, to zmierzy się później ze Sportingiem Braga. Losowanie trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy odbyło się w szwajcarskim Nyonie.

Reprezentacja Danii zajęła czwarte miejsce w zawodach Speedway of Nations 2019, które odbyły się w rosyjskim Togliatti. Leon Madsen, Frederik Jakobsen oraz Niels Kristian Iversen okazali się słabsi od Australii, Polaków i triumfujących gospodarzy imprezy, która zastąpiła Drużynowy Puchar Świata.

Potencjalnym rywalem Legii w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy będzie DAC 1904 Dunajska Streda ze Słowacji lub grecki Atromitos Ateny. Losowanie par odbyło się w szwajcarskim Nyonie.

Reprezentacja Szwecji zajęła ostatecznie piąte miejsce w zawodach Speedway of Nations 2019, które odbyły się w rosyjskim Togliatti. Fredrik Lindgren, Peter Ljung i Filip Hjelmland w niedzielę spisywali się znacznie lepiej niż w sobotę, ale ekipa "Trzech Koron" nie była w stanie przebić się na podium imprezy, która zastąpiła Drużynowy Puchar Świata.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny