NEWS

06.06.2020 / Ekstraklasa

Zwoliński: Czuję duży niedosyt

- Wróciliśmy z dalekiej podróży, ale do samego końca walczyliśmy i mogliśmy ten mecz wygrać. Zabrakło nam pięciu, może dziecięciu minut i byśmy strzelili trzecią bramkę.

- Prowadziliśmy 2:0 i czasami jest to zdradliwe, bo wówczas traci się koncentrację. Do tego, naprawdę wiele w tym meczu biegaliśmy. Patrzyłem na statystykę, z której wynika, że chłopcy przebiegli 125 km.

06.06.2020 / Ekstraklasa

Syn Piotra Włodarczyka w kadrze Legii

17-letni napastnik Szymon Włodarczyk, został zgłoszony przez Legię Warszawa do rozgrywek PKO Ekstraklasy - poinformował serwis legia.net. Włodarczyk w bieżącym sezonie występował w drużynie rezerw oraz w Centralnej Lidze Juniorów.

06.06.2020 / Ekstraklasa

Brosz: Zabrakło nam wsparcia trybun

- Szkoda - to pierwsze słowo, które przychodzi mi na myśl, kiedy mam podsumować to spotkanie. Uważam, że oglądaliśmy bardzo ciekawe widowisko. Pierwsza połowa kosztowała nas bardzo dużo energii i szkoda, że schodziliśmy na przerwę, tylko z jednobramkowym prowadzeniem - powiedział po meczu z Lechią Gdańsk (2:2), trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

- Był to bardzo dobry mecz, który mógł podobać się kibicom. Obie drużyny stworzyły wiele sytuacji. Były bramki, były też emocje, a o to przecież chodzi - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Zabrze (2:2), trener Lechii Gdańsk, Piotr Stokowiec.

- Mecz rozpoczął się dla nas fantastycznie od bramki Petteriego Forsella. Później niestety wróciły "stare demony". Czerwoną kartkę obejrzał Kuba Żubrowski i musieliśmy sobie radzić w osłabieniu - powiedział po meczu z Piastem Gliwice, obrońca Korony Kielce, Mateusz Spychała.

- To był trudny mecz, pełen walki. Nie widziałem jeszcze sytuacji kartkowej, ale nie wiem, czy była to stuprocentowa czerwona kartka. Graliśmy dobrze, ale będąc w osłabieniu ciężko wygrać mecz.

- Trudno się komentuje takie spotkania. Jesteśmy bardzo źli na to, co się wydarzyło dzisiaj na boisku. Mecz dobrze się dla nas rozpoczął, wydawało się, ze mamy to pod kontrolą, dobrze weszliśmy w spotkanie, a zespół czuł się coraz pewniej i nagle druga żółta kartka Kuby Żubrowskiego pokrzyżowała nam wszystkie plany - powiedział po przegranym 1:2, meczu z Piastem Gliwice, trener Korony Kielce Maciej Bartoszek.

06.06.2020 / Ekstraklasa

Fornalik: Było to trudne spotkanie

- Nie był to dla nas łatwy mecz. Korona w ostatnim spotkaniu z Wisłą Płock zaprezentowała się bardzo dobrze i pokazała, że jest zespołem skonsolidowanym.

05.06.2020 / Ekstraklasa

PKO Ekstraklasa: Remis w Zabrzu

Górnik Zabrze zremisował na swoim stadionie z Lechią Gdańsk 2:2 (1:1) w drugim, piątkowym spotkaniu 28. kolejki PKO Ekstraklasy. Był to dziewiąty mecz z rzędu zabrzan bez porażki na własnym obiekcie.

05.06.2020 / Ekstraklasa

Mamrot: To nie jest mecz o wszystko

- Nie mogę powiedzieć, że jest to mecz o wszystko. Wiem, że jesteśmy bliżej końca rozgrywek niż początku, ale jest jeszcze bardzo dużo punktów do zdobycia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny