NEWS

Boston Celtics wygrali 11 mecz w tym sezonie NBA. W poniedziałkowym spotkaniu pokonali na wyjeździe Phoenix Suns 99:85. Celtowie ostatnio przegrali na wyjeździe z Sacramento Kings.

Denver Nuggets wygrali dziewiąty mecz w obecnych rozgrywkach NBA. W niedzielę pokonali na wyjeździe Memphis Grizzlies 131:114. Świetne spotkanie rozegrał Jamal Murray, który szybko zapomniał o swoim ostatnim fatalnym występie.

Jean Carlos da Silva Rocha podchodzi z optymizmem do współpracy z nowym trenerem Wisły Kraków Arturem Skowronkiem. Brazylijczyk zdobył jedną z trzech bramek dla "Białej Gwiazdy", która wygrała pewnie sparing z Radziszowianką Radziszów.

- Niektórzy mówią, że transfer do Polski z naszej ligi nie stanowi wielkiego kroku naprzód - wyznał Lubomir Satka w rozmowie z oficjalnym serwisem Lecha Poznań.

- Na razie z klubem szukamy mieszkania. Pomagają mi w tej kwestii i chcę się przeprowadzić do Gdańska - ujawnił Kacper Gomólski w rozmowie z oficjalnym serwisem Zdunek Wybrzeża.

- Oferty były i musiałem je wszystkie przemyśleć. Decyzję podjąłem bardzo szybko - wyznał Kim Nilsson w rozmowie z oficjalnym serwisem Unii Tarnów. Reprezentant Szwecji jesienią zdecydował się przyjąć propozycję "Jaskółek" i będzie ścigać się na zapleczu PGE Ekstraligi.

Minnesota Timberwolves ulegli u siebie Houston Rockets 105:125 w sobotnim spotkaniu National Basketball Association.Na parkiecie pierwszoplanową postacią był oczywiście James Harden, który rzucił 49 punkty oraz zaliczył pięć zbiórek i sześć asyst.

Leon Madsen został nominowany do nagrody Sportowej Osobowości Roku w Danii - informuje oficjalny serwis Speedway Grand Prix. Żużlowiec forBET Włókniarza Częstochowa w minionym sezonie wywalczył srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Arka Gdynia pokonała w meczu towarzyskim Olimpię Grudziądz 4:1 (1:1). Spotkanie zostało rozegrane w Gniewinie.Prowadzenie w 18. minucie objęli pierwszoligowcy.

16.11.2019 / Ekstraklasa

Cornel Rapa w Cracovii do 2022 roku

Cornel Rapa podpisał nową umowę z Cracovią - poinformował klub z PKO Ekstraklasy. Kontrakt obrońcy obowiązuje teraz do 2022 roku.Rumun gra w ekipie "Pasów" od lipca ubiegłego roku.

Sheffield Tigers uzyskali zgodę na jazdę w rozgrywkach SGB Premiership - poinformowała oficjalna strona reprezentacji Wielkiej Brytanii. Popularne "Tygrysy" zastąpią na najwyższym poziomie Poole Pirates.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>

Dane osobowe | polityka prywatności | Polityka cookies

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ BDO: 000030685.
via eutelsat

Partner technologiczny