NEWS / Ligue 1: Porażka PSG w Tuluzie, cały mecz Krychowiaka

23.09.2016 / Liga francuska

Ligue 1: Porażka PSG w Tuluzie, cały mecz Krychowiaka

Toulouse FC pokonał u siebie Paris Saint-Germain 2:0 (0:0) w pierwszym spotkaniu 7. kolejki francuskiej Ligue 1. W ekipie gości cały mecz rozegrał Grzegorz Krychowiak.

Na Municipal Stadium w Tuluzie pierwszego gola dla gospodarzy zdobył trzy minuty po przerwie z rzutu karnego Yann Bodiger. Wcześniej czerwoną kartką, po drugiej żółtej, ukarany został Iworyjczyk Serge Aurier.

Osłabieni obrońcy tytułu jedenaście minut przed końcem stracili jeszcze drugą bramkę, którą strzelił Szwed Jimmy Durmaz. Podopieczni Unaia Emery'ego doznali w ten sposób drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na trzecie miejsce w tabeli.

"Les Pitchouns" natomiast dzięki czwartej wygranej w sezonie awansowali na pozycję wicelidera klasyfikacji Ligue 1.

* * * * *
Toulouse FC - Paris Saint-Germain 2:0 (0:0)
Bramka: Bodiger 46-karny, Durmaz 79.
Czerwona kartka: Aurier (46, PSG).

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WZBW.