NEWS / Ligue 1: OM pokonał "Kanarki", asysta Stępińskiego

25.09.2016 / Liga francuska

Ligue 1: OM pokonał "Kanarki", asysta Stępińskiego

Olympique Marsylia pokonał u siebie FC Nantes 2:1 (1:1) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 7. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Stade Velodrome w podstawowym składzie gości z Bretanii wystąpił Mariusz Stępiński.

Napastnik reprezentacji Polski w drugiej minucie asystował przy trafieniu Argentyńczyka Emiliano Saly.

Wyrównał dwadzieścia minut później Kameruńczyk Clinton N'Jie, a osiem minut po przerwie rzut karny dla gospodarzy wykorzystał Bafetimbi Gomis. Po kolejnych ośmiu minutach murawę opuścił Stępiński, którego zmienił Marokańczyk Yacine Bammou.

"Kanarki" nie potrafiły już jednak uratować choćby remisu i po czwartej porażce w sezonie pozostały na osiemnastym miejscu w tabeli.

Zespół z Prowansji natomiast po drugim zwycięstwie w bieżących rozgrywkach przesunął się na trzynastą pozycję w klasyfikacji.

* * * * * *
Olympique Marsylia - FC Nantes 2:1 (1:1)
Bramki: N'Jie 22, Gomis 53-karny - Sala 2.

CHCESZ WIĘCEJ SPORTU?

POZNAJ ŚWIAT CANAL+ SPORT >>
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, nr GIOŚ E0012413WZBW.